Naše služby

Daňové poradenství

Účetnictví

Mzdy

Ostatní služby

Ceník

O nás

Naše firma

Náš tým

Kontakty

Digitalizace

Účetní a daňové služby

Ostatní služby

Naši partneři

Partneři

Aktuality

Aktuality/Bulletin

Copyright ©2024 TAL Consulting, s.r.o.
Logo V&P Svatba
Logo V&P Svatba"

Partneři, kterým skutečně věříme.

V rámci naší činnosti se spoléháme na řadu partnerů, se kterými máme navázanou úzkou a dlouhodobou spolupráci. Díky tomu již víme, co od sebe můžeme vzájemně očekávat a dokážeme tak klientovi společně poskytnout individuální servis a služby i v oblastech, které s účetnictvím a daněmi přímo nesouvisí, nicméně je čas od času potřebuje každý z nás. 

Webové stránky

V rámci spolupráce s AB PARTNERS advokátní kancelář s.r.o. zajišťujeme klientům komplexní právní služby, především pak v oblasti obchodního a pracovního práva a komplexní právní pomoci v oblasti nemovitostí vč. advokátní úschovy. Advokátní kancelář má pobočku v Plzni, Praze a Bratislavě.

Webové stránky

Pro zajištění notářských služeb, typicky spočívající v založení obchodních společností, jejich likvidací či v rámci jejich přeměn využíváme výhradně služby notářské kanceláře JUDr. Miroslavy Protivové

Webové stránky

V oblasti finančního poradenství, konkrétně např. v rámci pojištění vozového parku podnikatelů, jejich obchodních prostor nebo dalších souvisejících podnikatelských rizik využíváme společnost L.E. FinWin s.r.o. reprezentované Luďkem Eksteinem.